Informacje

Kontakt

Katarzyna Sekudewicz

Wybudowania 30

89-530 Śliwice

E-mail:
Telefon:
785 999 970

O sprzedającym

Jestem plastykiem z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu przedmiotów użytkowych. Wszystkie przedmioty eksponowane w tym sklepiku są wykonane według mojego projektu. Zamiłowanie do piękna i niepowtarzalności pozwala mi tworzyć z pasją i sercem.

Doświadczenie z różnorodnymi technikami zdobniczymi, pozwoliło mi zaprojektowac materiały umożliwiające tworzyć innym. Z chęcią pomogę w postawieniu pierwszych kroków w interesującej Państwa technice zdobniczej.

Płatność/dostawa

Zakupione przedmioty wysyłamy w ciągu 2-3 dni roboczych od daty zaksięgowania wpłaty na koncie.

Płatność na konto - zostanie ono podane po dokonaniu zakupu.

Do ceny każdego produktu zakupionego w sklepie należy doliczyć koszty przesyłki w zależności od formy jaką Państwo wybiorą.

Preferowana przez nas jest przesyłka listem poleconym / priorytetowym lub paczką.

Przy zakupie wielu przedmiotów jednocześnie, wysyłamy wszystkie w jednym opakowaniu (chyba że nie pozwala na to ich wielkość). W takim wypadku doliczmy tylko jedne koszty przesyłki. 

Ponieważ koszt przesyłki jest uzależniony od wagi przedmiotu, dlatego jest różny dla różnych pozycji.

Wszelkie informacje zwiazane z forma opakowania do transportu znajdują sie w opisie przedmiotów.

Istnieje możliwość wysłania przedmiotu w formie gotowego prezentu, wprost do rąk osoby obdarowanej za dodatkową opłatą ( koszty ozdobnego opakowania ) Po dokonaniu zakupu proszę o podanie szczególowego miejsca dostarczenia, oraz formy opakowania.

WAŻNE!!!

Przy odbiorze proszę sprawdzić czy przesyłka nie nosi znamion otwierania lub uszkodzenia. Czy nałożone firmowe plomby są nie naruszone. W wypadku stwierdzenia uszkodzeń przesyłki proszę jej nie przyjmować i natychmiast powiadomić o tym fakcie.

Zakupy dokonane w kwocie przekraczającej 150 pln dostarczane są na nasz koszt.

Regulamin

Wszystkie wady jakie zostaną odkryte zaraz po otrzymaniu zakupionego przedmiotu będą usuwane natychmiast po ich odesłaniu.

Nie uwzgędniamy wad wynikających z niewłaściwego użytkowania przedmiotu, lub jego zużycia.

Nie uwzględniamy reklamacji wynikających z niewielkich różnic między przedmiotami, zwłaszcza tymi, które sprzedawane są w parach (kolczyki, komplety biżuterii, itp). Wszystkie przedmioty wykonywane są ręcznie i ich drobne różnice nie są wadą.

Nie są wadą drobne różnice w kolorystyce między zdjeciem a rzeczywistym produktem, wynikające z jakości fotografii cyfrowej. W miarę mozliwości uwagi takie umieszczane są w opisach przedmiotów.

Nie ponosimy odpowiedzialności za nie terminowość dostawy wynikającą z funkcjonowania dostawcy (Poczty Polskiej), jak i ze stanu przesyłki - uszkodzenia lub braki powstałe z winy dostawcy.

Inne